YENİ ÖDÜNÇ-İADE HİZMETİ

Kütüphane-Konrad Adenauer Cad. No 30 - YILDIZ
01.06.2020 - 10:00
30.09.2020 - 19:00

Kütüphanemizde yeni uygulama

KÜTÜPHANEMİZDE YENİ ÖDÜNÇ-İADE HİZMETİ

Kitap Paket Servisi

Institut français Türkiye’nin kütüphanelerinin yeni temazsız kitap paket servisi başlıyor! Artık kitabınızı bir tıkla sipariş verip, gelip alabilirsiniz!

Institut français Ankara, halen halka kapalı olmakla birlikte, 1 Haziran 2020 Pazartesi gününden itibaren kütüphane üyeleri için kitap, çizgi roman, dergi ve DVD ödünç alma / iade etme hizmeti sunmaya başlayacaktır.

Bu hizmet nasıl mı işleyecek?

  • https://frama.link/cataloguebibliothequeAnkara ->Kütüphanenin online kataloğundan seçmiş olduğunuz ürün listesini oluşturun.
  • Ad, soyad ve abone numaranızı (kütüphane kartınızda bulunan barkodun altındaki 6 rakamdan oluşur) mediatheque.ankara@ifturquie.org mail adresine gönderin.
  • Daha sonra ürünlerinizi gelip nasıl alabileceğinizle ilgili bir onay maili alacaksınız. Siparişiniz size mailde belirtilen tarihte Institut français Ankara’nın kapısında sizi bekleyecektir. Gelirken sağlık korunma tedbirlerine lütfen uyalım: Maske takın ve sosyal mesafeyi koruyun.

Ne seçeceğinizi bilemediniz ya da sürprizleri mi seviyorsunuz? Öyleyse, yaşınızı, Fransızca konuşma seviyenizi ve ilgi alanlarınızı mailde bildirin, bu bilgiler doğrultusunda sizin için biz seçelim.

Ürün iadesi

Ürün iade etmeyi arzu ederseniz, hafta içi saat 09:30 – 19:00 arası Institut français Ankara kapısında bulunan güvenlik görevlisine bırakabilirsiniz. Yine sağlık korunma kurallarına uymayı unutmayın.

İade edilen tüm ürünler gerekli kurallar çerçevesinde dezenfekte edilecektir.

Bu kütüphane hizmeti bizler için küçük ama normal hayatımıza dönmek için büyük bir adımdır…

Bize ulaşın: 

mediatheque.ankara@ifturquie.org 

T: 0312 408 82 33 veya 21