FRANCE ALUMNI

Fransa’da eğitim gördünüz ya da bir staj mı yaptınız? Türkiye’de, frankofon bir lisede, Fransız-Türk Galatasaray Üniversitesi’nde, frankofon ortamlarda ya da işbirliği programları aracılığıyla « Fransız gibi» mi eğitim gördünüz? O halde siz de bizim mezunlarımızdansınız.

France Alumni Türkiye, birçok Türk mezunun, Fransa ve Fransa’nın okulları, üniversiteleri, işyerleri, kültürel teklifleri ile iletişimde kalmalarını hedefliyor. France Alumni Türkiye ile, bilimsel, teknolojik ve kültürel anlamda Fransa’yla her zaman bilgi sahibi olmaya devam ediyorsunuz.

Ayrıca France Alumni Türkiye, ekonomik ya da akademik anlamda siz mezunlarla birlikte yeni iş ortaklıkları kurabilecek şirketlerin ve üniversitelerin uluslararası gelişimi için fırsatlar sağlıyor.

FRANCE ALUMNI TURQUIE platformuna ücretsiz kayıt olun ve bizlere Facebook, LinkedIn adresimizden de katılın.

Hedeflerimiz aşağıdaki gibidir :

İş verenler ve yatırımcılar, adaylar ve işe alanlar, şirketler ve para yardımı alan kişiler arasında, etkinlikler, buluşmalar ve uygulama atölyeleri gibi değerli aktiviteler vasıtasıyla Frankofon Türkleri iletişime sokarak fırsatları artırmak.

Türkiye’de Fransız-Türk projelerine, ürünlerine, hizmet tekliflerine görünürlük sağlamak. Bu aynı zamanda tüm dünyadaki France Alumni ağına, uluslararası alanda sizi tanıma ve sizinle iletişime geçme olanağını sağlayacaktır.