Kurslar

Fransızca öğrenmek için doğru adrestesiniz: Institut français Türkiye, Fransa’nın resmi dil okulu ve sınav merkezidir.

Institut français’de sizi anadili Fransızca olan nitelikli ve deneyimli öğretmenler ile kaliteli, profesyonel bir dil öğrenimi bekliyor. Tüm kurslarımız Avrupa Ortak Referans Çerçevesine uygundur ve yüksek kalite standartlarını karşılar.

Institut français ayrıca, tüm dünyada tanınan ve ömür boyu geçerli DELF – DALF Fransızca diplomalarının resmi sınav merkezidir.
Institut français’nin sunduğu farklı kurslara katılarak Fransızca öğrenebilir ya da dil seviyenizi geliştirebilirsiniz: Grup kursları, özel ders paketleri, şirket kursları, çevrimiçi grup kursları…

Yetişkinler için yüz yüze Genel Fransızca Grup Kursları

Online Fransızca Grup Kursları

Çocuklar ve gençlere yönelik Genel Fransızca Grup Kursları

Özel dersler

Farklı kurs seçenekleri

Genel Fransızca kurslarının yanı sıra,  Fransızca konuşma pratiği, çeviri, mesleki Fransızca, hukuki Fransızca, moda ve turizm Fransızcası, çocuklar ve gençler için Fransızca atölyeleri, dil bilgisi modülleri, yabancılar için Türkçe ve Fransızca özel dersler gibi pek çok farklı konuda ve stilde kurslar düzenlemekteyiz.

Yetişkinler ve çocuklar için kurs takvimimizi incelemek için tıklayın !

İhtiyaca uygun kurslar

Institut français Türkiye ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış “kişiye özel dersler” de sunar: Seyahat amaçlı kurslar, kamu personeli sınavına (KPDS) hazırlık, turizm, işletme ve gastronomi gibi özel bir sektörde çalışmak için kurslar veya şirket çalışanlarına, Fransızcasını iyileştirmek isteyenlere ya da çocuğunun Fransızca öğrenimini takip etmek isteyen ebeveynlere yönelik kurslar bunlardan bazılarıdır. Göçmen adaylarına (OFII) ve Fransız uzaktan eğitim sistemine dahil olan çocuklara yönelik CNED eşlik programı da sunulan diğer kurs seçenekleri arasındadır. Dersler grup halinde veya Fransızca özel ders olarak verilir.

Online Fransızca kursları

Institut français Türkiye size istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde Fransızca öğrenme olanağı tanıyan iki online kurs seçeneği sunmaktadır:

  • İhtiyaçlarınıza ve seviyenize uygun olarak planlanan ve bir öğretmenin size bireysel olarak eşlik ettiği web kamera aracılığıyla gerçekleşen özel Fransızca dersleri.
  • A1’den B2 seviyesine kadar, kolaylık (istediğiniz yerde), kalite (etkin pedagojik destek) ve esneklik (çalışma düzeninize uyarlanmış) sunan online Fransızca kursu

Online Fransızca kursumuzu keşfetmek için tıklayın!

INSTITUT FRANÇAIS TÜRKİYE/ANKARA

Kurs sekreterliği çalışma saatleri:
Pazartesi – Cuma: 09:30 – 13:00 / 14:00 – 18:30
Cumartesi: 10:00 – 16:00

Tel: 0312 408 82 -26-29-21-22
E-posta: kurslar.ankara@ifturquie.org