Kurslar

Fransızca öğrenmek için doğru adrestesiniz:

Institut français Türkiye, Fransa’nın resmi dil okulu ve sınav merkezidir.

Institut français’de sizi anadili Fransızca olan nitelikli ve deneyimli öğretmenler ile kaliteli, profesyonel bir dil öğrenimi bekliyor. Tüm kurslarımız Avrupa Ortak Referans Çerçevesine uygundur ve yüksek kalite standartlarını karşılar.

Institut français ayrıca, tüm dünyada tanınan ve ömür boyu geçerli DELF – DALF Fransızca diplomalarının resmi sınav merkezidir.

 

 

 

Institut français her ihtiyaca uygun Fransızca kursları sunmaktadır. Nitelikli ve deneyimli Fransızca öğretmen ekibimiz, IF Ankara Kurslar Müdürü Hülya Öz  yönetiminde, öğrenmeye teşvik edici bir atmosferde, sözlü ve yazılı iletişimin geliştirilmesini destekleyen bir yaklaşımla eğitim vermektedir. Öğretmen ekibimiz, pedagojik bilgilerinin düzenli formasyonlarla güncellenmesinden faydalanırlar.

Genel Fransızca kurslarının yanı sıra,  Fransızca konuşma pratiği, çocuklar ve gençler için Fransızca atölyeleri, dil bilgisi modülleri, yabancılar için Türkçe ve Fransızca özel dersler gibi pek çok farklı konuda kurslar düzenlemekteyiz.

Çeşitli kurslar

Institut français Ankara’da her yaşa hitap eden Genel Fransızca kurslarının yanı sıra,  DELF DALF sınavlarına hazırlık, Fransızca konuşma pratiği, çocuklar ve gençler için Fransızca kurs ve atölyeleri ile yabancılar için Türkçe kursları ve Fransızca özel dersler gibi çeşitli kurslar düzenlemekteyiz.

Kurslarımız Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi (A1, A2, B1, B2, C1, C2) seviyelerine uygundur.

Çevrimiçi veya yüz yüze kurslar 

Institut français, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman katılabileceğiniz çevrimiçi kurslar veya ve bireysel veya grup halinde yüz yüze Fransızca kurslar sunmaktadır.

INSTITUT FRANÇAIS TÜRKİYE/ANKARA

Kurs sekreterliği çalışma saatleri:
Pazartesi – Cuma: 09:30 – 13:00 / 14:00 – 18:30
Cumartesi: 10:00 – 16:00

Tel: 0312 408 82 -26-29-21-22
E-posta: kurslar.ankara@ifturquie.org