XXF – Very Very French: Anatolian Power – Derya Yıldırım & Grup Şimşek, Elektro Hafız, Grup Ses, Kozmonotosman (live)

Zorlu PSM Studio
24.11.2018 - 20:30

Yerel tınılarıyla sınırlar ötesine ulaşan, yerli dinleyicilerin ilgisinin yanında keyifli canlı performanslarıyla birçok ülkede farklı sahnelerde ağırlanan müzisyenler, “Anatolian Power” çatısında XXF: Very Very French Festival programında buluşuyor.

Anatolian Power
Derya Yıldırım & Grup Şimşek, Elektro Hafız, Grup Ses, Kozmonotosman

Yerel tınılarıyla sınırlar ötesine ulaşan, yerli dinleyicilerin ilgisinin yanında keyifli canlı performanslarıyla birçok ülkede farklı sahnelerde ağırlanan müzisyenler, “Anatolian Power” çatısında XXF: Very Very French Festival programında buluşuyor. Saykodelik folk tınılarının, çağdaş yaklaşımlarla sahnede olacağı gecede Derya Yıldırım & Grup Şimşek ve Elektro Hafız canlı performanslarıyla, Grup Ses ve Kozmonot Osman kanınızı kaynatacak ve dansa hayır diyemeyeceğiniz canlı setleriyle; Zorlu PSM Studio’da sabahın ilk ışıklarına kadar süerecek gece, XXF: Very Very French Festival’i Anadolu tınılarıyla tanıştıracak.

İstanbul Fransız Kültür Merkezi ve Zorlu PSM işbirliğiyle XXF – A Very Very French Festivali yılı eklektik bir programla bitirme fırsatı: groovy caz ‘dan psychedelic rock’a, French Touch elektro’dan sıradışı ve avangard pop’a uzanan bir program. Amaç? Fransız sanatçılarını Türk seyircisine tanıtmak!

Derya Yıldırım & Grup Şimşek

Elektro Hafız

Grup Ses

Kozmonotosman

 

Zorlu PSM’nin işbirliğiyle.