WORKSHOP « VISUAL STORIES »

Institut français Izmir kütüphanesinde
19.04.2024 00:00
14.06.2024

Dijital ve sanatsal yöntemlerle görsel hikaye üretimi 19 Nisan, 3-17-31 Mayıs, 14 Haziran Cuma günleri, 18.00 – 20.00 Institut français Izmir kütüphanesinde Fransız Kültür Merkezi Kütüphanesi sizleri « Visual stories : Dijital ve sanatsal yöntemlerle görsel hikaye üretimi» atölyesine davet ediyor. Bu atölye Nisan ve Mayıs aylarında 2 haftada bir Cuma günleri saat 18:00 ile […]

Dijital ve sanatsal yöntemlerle görsel hikaye üretimi

19 Nisan, 3-17-31 Mayıs, 14 Haziran Cuma günleri, 18.00 – 20.00
Institut français Izmir kütüphanesinde

Fransız Kültür Merkezi Kütüphanesi sizleri « Visual stories : Dijital ve sanatsal yöntemlerle görsel hikaye üretimi» atölyesine davet ediyor. Bu atölye Nisan ve Mayıs aylarında 2 haftada bir Cuma günleri saat 18:00 ile 20:00 arasında gerçekleşecek.

Görsel hikaye üretimi için tasarlanan atölyemizde kendinizi sanatsal yaratımın büyüleyici dünyasına bırakacak ve hayallerinizdeki hikayeyi gerçeğe dönüştürebileceksiniz. Bu eşsiz etkinlik, çok dilli ve çok kültürlü olmasıyla da zenginleştirici ve öğretici bir deneyim sunuyor.
Bu atölye çalışmasının merkezindeki yaratıcı keşif, çok çeşitli kültürel referanslardan ve farklı üretim yöntemlerinden besleniyor. Katılımcılar farklı üretim tekniklerini kullanarak (sulu boya, pastel, füzen, kolaj, dijital resimleme, fotoğraf video, Midjourney, ChatGpt) kendi hikayelerini ortaya koyacaklar.
Sınırları olmayan bir hayalgücüyle sanat ve yaratıcılığa tam anlamıyla kendinizi bırakmak istiyorsanız, bu macerada bize katılın.

Atölye planı için tıklayın

Atölye İngilizce, Fransızca ve Türkçe gerçekleşecektir. Minimum katılım yaşı : 16

Yerler sınırlı, katılım ücretlidir. Kayıt için: mediatheque.izmir@ifturquie.org