KONSER: KAZY LAMBİST

Bozcaada
09.09.2023

9 Eylül 2023 – 22.00 Bozcaada Festivale katılan Institut français İzmir, 9 Eylül Cumartesi saat 22.00’den itibaren Fransız sanatçı Kazy Lambist’i konsere davet etmekten mutluluk duyar. Güney Fransa’nın sakin ve güneşli ruhunu elektronik müzikle kusursuz bir şekilde buluşturan Kazy Lambist festivalin ikinci gününde dans dolu bir gece vadediyor. Biletler günün tüm konserlerinde geçerlidir. 8-9-10 Eylül […]

9 Eylül 2023 – 22.00
Bozcaada

Festivale katılan Institut français İzmir, 9 Eylül Cumartesi saat 22.00’den itibaren Fransız sanatçı Kazy Lambist’i konsere davet etmekten mutluluk duyar. Güney Fransa’nın sakin ve güneşli ruhunu elektronik müzikle kusursuz bir şekilde buluşturan Kazy Lambist festivalin ikinci gününde dans dolu bir gece vadediyor.

Biletler günün tüm konserlerinde geçerlidir.

8-9-10 Eylül 2023 tarihlerinde Paribu ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Bozcaada Caz Festivali’nin bu yılki teması ‘‘Oyun’’. Peki, sahnede kimler bekliyor bizi?

Meral Polat Trio, Ferit Odman, Islandman ve Nubya Garcia’nın melodileri festivalin ilk gününde sana eşlik edecek. İkinci gün ise Dock in Absolute, Volkan Öktem’in ardından Komfortrauschen ve Kazy Lambist ile dans dolu bir gece seni bekliyor. Festivalin kapanış gününde ise dolu dolu geçirdiğimiz üç güne layık bir program var. Hissikablelvuku, Bozcaada Ensemble ve Avishai Cohen’in Big Vicious’ını dinledikten sonra, Berlin ruhunu Bozcaada’ya taşıyacak DJ Claptrap, namıdiğer Gaurav, sahnedeki yerini alacak.

Festival tanıtımı için tıklayın 

Biletler:  https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/bozcaada-caz-festivali-2023-festival-biletleri/4747319