Katılım Çağrısı: Yeni Yıl Pazarı

Institut français İzmir
15.10.2021
31.10.2021

Yeni Yıl Pazarı
Katılım Çağrısı

Institut français Noël Pazarı sonunda kapılarını yeniden açıyor, hem de yeni çevre dostu versiyonuyla ! 

16 – 17 – 18 Aralık 2021 tarihlerinde saat 13.00 ila 20.00 arası Institut français Izmir bahçesinde gerçekleştirilecektir.

Katılımcı olmak istiyorsanız, Facebook sayfamızdan veya internet sitemizden indirebileceğiniz başvuru  formunu doldurup en geç 31 Ekim 2021 tarihinde sermin.uraz@ifturquie.org mail adresine göndermelisiniz.

Katılımcılara üstü kapalı bir stant ve 2 adet sandalye tahsis edilecektir.  Genel dekorasyon, ve etkinliğin tanıtımı tarafımızdan yapılacaktır.

90 x 75cm ölçülerindeki standın 3 günlük kullanım masraflarına katılım payı 600 TL tutarındadır.

Satışa sunulacak ürünler kaliteli ve kutlama konseptine uygun olmalıdır. Fransız kültüründen referans almaları bir artı oluşturacaktır. Tek kullanımlık plastik ürünler, poşet, ambalaj, şişe vb. kesinlikle kabul edilmeyecektir. Stant görünümüne ve dekorasyonuna özen gösterilmesi beklenmektedir. Institut français bu kriterlere uymayan talepleri kabul etmeme hakkına sahiptir.

Her yıl daha da çoğalan talepleri göz önünde bulundurarak kriterlere uygun adaylar arasında adil bir seçim yapabilmek için Institut français, katılımcıları kura çekme yöntemiyle belirleme yetkisine sahiptir.

Pandemi koşulları nedeniyle, yürürlükteki kurallar ve önlemler tüm katılımcılara uygulanacaktır.

Başvurunuzun sonucu en geç 12 Kasım 2021 tarihinde e-mail ile size bildirilecektir.

2021 Katılım Çağrısını WORD olarak indir

2021 Başvuru Formunu WORD olarak indir