İHALE: İFT Ankara’nın Kafeteryasının Kiralanması-İşletilmesi

café La Clé, Konrad Adenauer Cad. No 30 - YILDIZ - ÇANKAYA
06.06.2022
04.07.2022

İHALE

Institut français Türkiye/Ankara’da bulunan kafeteryasının işletmesi için yemek şirketleri nezdinde bir ihale çağrısı yapılmaktadır. Adres:

  • Konrad Adenauer Cad. No 30. Sancak Mahallesi. 06550 YILDIZ – CANKAYA – ANKARA

Seçilen kiracı, Institut français Ankara’nın ziyaretçileri, kendi müşterileri, öğrencileri, öğretmenleri ve personelini işletmenin sorumlusu olacaktır.

Kiracı, IFT Ankara tarafından belirlenmiş şartnamesini karşılayan kusursuz bir kaliteli yemek hizmeti aracılığıyla müşterileri bağlamak ve geliştirmek olacaktır.

İşletme sözleşmesi iki (2) yıllık belirli süreli sözleşmesi olacaktır ve hiçbir şekilde otomatik yenilemeyle devam edemez.

Başvuranlar/Adaylar, özgeçmiş (CV) ve şirketinin veya kendisinin tanıtım dosyası birlikte, içecek menüsü ve servis etmeyi düşündükleri sıcak ve soğuk yemekleri içeren bir yönetim projesi sunmalıdır.

Teklifler, mühürlü kapalı zarf içerisinde ve zarfın üzerinde şu bilgiler bulunacaktır: “Gizli – le café La Clé kafeteryasının kiralanması – işletmesi için açık ihale davet mektubu” ve Institut français Ankara’nın Müdürü Sayın Sophie Gauthier dikkatine olacaktır. Dosyayı, bina girişi güvenliğe teslim edilecektir.

Son başvuru: 4 Temmuz 2022 Pazartesi saat 24.00

Şartnameyi indirmek ve okumak için, buraya tıklayın FR TR Cahier des charges 2022.