Kurslar

Fransız Kültür Merkezi, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış kurs seçenekleri sunmaktadır.

Farklı kurs seçenekleri

Avrupa Ortak Dil Kriterleri Çerçevesi tarafından belirlenen seviyelere (A1, A2, B1, B2, C1, C2) göre tasarlanmış genel Fransızca kurslarının yanı sıra,  konuşma, çeviri, mesleki Fransızca, hukuki Fransızca, moda ve turizm Fransızcası, çocuklar ve gençlere yönelik atölyeler, dil bilgisi modülleri, yabancılar için Türkçe gibi pek çok farklı konuda kurslar düzenlemekteyiz.

İhtiyaca uygun kurslar

Fransız Kültür Merkezi ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış “kişiye özel” kurslar düzenlemektedir : Seyahat amaçlı kurslar, kamu personeli sınavına hazırlık, turizm, işletme ve gastronomi gibi özel bir sektörde çalışmak için kurslar veya şirket çalışanlarına, Fransızcasını iyileştirmek isteyenlere ya da çocuğunun Fransızca öğrenimini takip etmek isteyen ebeveynlere yönelik kurslar bunlardan bazılarıdır.
Uzaktan Fransızca eğitimi almak isteyen Fransız çocuklara yönelik CNED programı da sunulan diğer kurs seçenekleri arasındadır. Dersler grup halinde veya bireysel olarak verilir.

Online kurslar

Fransız Kültür Merkezi size istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde Fransızca öğrenme olanağı tanıyan iki online kurs seçeneği sunmaktadır:

  • İhtiyaçlarınıza ve seviyenize uygun olarak planlanan ve bir öğretmenin size bireysel olarak eşlik ettiği web kamera aracılığıyla gerçekleşen özel dersler.
  • A1’den B2 seviyesine kadar, kolaylık (istediğiniz yerde), kalite (etkin pedagojik destek) ve esneklik (çalışma düzeninize uyarlanmış) sunan online platfom
NEDEN FRANSIZCA ÖĞRENMELİ ?

·        İletişim kurmak için

·        Çalışmak için

·        Seyahat etmek için

·        Eğitim görmek için

·        Yaratmak için

 

BROŞÜRÜMÜZÜ GÖRÜNTÜLEYİN >>