KATILIM ÇAĞRISI: YENİ YIL PAZARI

Institut français İzmir
10.10.2022
02.11.2022

Yeni Yıl Pazarı
Katılım Çağrısı

Institut français Noël Pazarı kapılarını açıyor, hem de çevre dostu versiyonuyla ! 

Institut français tarafından düzenlenen Noël Pazarı bu yıl 15-16-17 Aralık 2022 tarihlerinde saat 13.00 ila 20.00 arası Institut français Izmir bahçesinde gerçekleşecektir.

Katılımcı olmak istiyorsanız, Facebook sayfamızdan veya internet sitemizden indirebileceğiniz başvuru formunu doldurup      en geç 2 Kasım 2022 tarihinde sermin.uraz@ifturquie.org mail adresine göndermelisiniz.

Katılımcılara üstü kapalı bir stant ve 2 adet sandalye tahsis edilecektir.  Genel dekorasyon, ve etkinliğin tanıtımı tarafımızdan yapılacaktır.

90 x 75cm ölçülerindeki standın 3 günlük kullanım masraflarına katılım payı 2000 TL tutarındadır.

Satışa sunulacak ürünler kaliteli ve kutlama konseptine uygun olmalıdır. Fransız kültüründen referans almaları bir artı oluşturacaktır. Hiçbir plastik ürün (poşet, ambalaj, şişe vb.) kesinlikle kabul edilmeyecektir. Stant görünümüne ve dekorasyonuna özen gösterilmesi beklenmektedir. Institut français bu kriterlere uymayan talepleri kabul etmeme hakkına sahiptir.

Her yıl daha da çoğalan talepleri göz önünde bulundurarak kriterlere uygun adaylar arasında adil bir seçim yapabilmek için Institut français, katılımcıları kura çekme yöntemiyle belirleme yetkisine sahiptir.

Başvurunuzun sonucu en geç 14 Kasım 2022 tarihinde e-mail ile size bildirilecektir.

2022 Başvuru Formunu WORD olarak indir