Ekip

Türkiye Fransız Kültür Merkezi

Yönetim

Eric SOULIER
Kültürel etkinlik ve işbirliği müsteşarı, Türkiye Fransız Kültür Merkezi müdürü

Christophe DESSAUX
Kültürel etkinlik ve işbirliği müsteşar yardımcısı, Türkiye Fransız Kültür Merkezi müdür yardımcısı

Véronique N’GOM
Genel sekreter

Selda AKSU
Yönetici asistanı

Aslıhan ÖZKAYMAK
Genel sekreterlik yönetim asistanı

Sibel ERDOĞAN YALÇIN
Yönetim asistanı

Pınar ÇORLU
İletişim sorumlusu

Muhasebe Yönetimi

William FABVRE
Muhasebe yetkilisi

Danielle EFENDİOĞLU
Asistan

İdil KARASAR
Asistan

İşbirliği Ataşeleri

Béatrice DELPOUVE
Üniversiteler ile  işbirliği ve Fransa’da eğitim ataşesi

Bruno DELVALLÉE
Eğitimde işbirliği ataşesi

Christophe PÉCOT
Görsel-işitsel işbirliği ataşesi

Virginie VILLECHANGE
Fransızca dili işbirliği ataşesi

Pierrick RUMEL
İşbirliği sorumlusu

Yönetim

Sébastien DE COURTOIS
Murahhas Müdür

Murat ÇELİK
İdari işler, yönetim ve iletişim sorumlusu

Dil Kursları Servisi

Hülya ÖZ
Kurslar müdürü

Deniz ATEŞ
Kurslar idari koordinatörü

Ülker ÖZDEMİR
Pedagojik danışman & arşiv sorumlusu

Kültür Servisi

Özlem GÜL
Kültür sorumlusu

Campus France - Kizilay

Merve DÜZGÜN
Ankara sorumlusu

Kütüphane

Sultan ALPARSLAN
Kütüphane sorumlusu

Muhasebe

Zeynep FIRTINA
Muhasebe müdürü

Teknik Servis

Ismail BABAOĞLU
Teknik ve IT sorumlusu

Ömer ÖZDEMİR
Ulaşım

Yönetim

Matthieu BARDIAUX
Murahhas müdür

Agnes IDE
Genel sekreter yardımcısı

Saadet ERSİN
Yönetici asistanı

Dil Kursları Servisi

Christine PUREL
Kurslar müdürü

Fatma Gül ACIKAROĞLU
Kurslar yönetici asistanı

Zümra KIZILTÜRK
Kurslar sekreteri

Nurcan AYDIN
Kurslar sekreteri

Zeynep Buse AYDIN
Kurslar sekreteri (Kadıköy-St Joseph)

Danışma

Sibel IŞIK
Danışma / Kayıtlar

Muhasebe

Melek EMİROĞLU YORULMAZ
Muhasebe müdürü

Kültür Servisi

Ekim ÖZTÜRK
Kültür Sorumlusu

Aslı AKINCI UTKAN
İletişim Sorumlusu

Campus France

Serpil GÜN
İstanbul sorumlusu

Fidan DİNÇ
Görevli

Kütüphane

Julie YAKIN
Kütüphane sorumlusu

Serra TORUN
Kütüphane görevlisi

Serra TORUN
Kütüphane görevlisi

Ayfer SIMMS
Kütüphane görevlisi

Teknik, Lojistik

Alain PEKSÖYLER
Sorumlu

Emre YAŞAR
Reji Ses & Işık

Süleyman AKŞAR
Teknik görevli

Kurban DOĞRU
Teknik görevli

Enver NEBIL
Ulaşım

Yönetim

Caroline DAVID
Murahhas Müdür

Şermin URAZ
Yönetici Asistanı

Sebil ŞAHIN
İletişim Sorumlusu

Kurslar

Güzin BOZDUMAN
Kurslar müdürü

Aslıhan COPPER
Kurs Sekreteri

Ayşe EVREN
Danışma / Kurs Sekreteri

Muhasebe

Christine PERRIN ABAJOLI
Muhasebe Müdürü

Kültür

Dilek KURT
Kültür sorumlusu

Kütüphane

Loic TALHOUET
Kütüphane Sorumlusu

Nathalie KOHEN
Kütüphane Görevlisi

Teknik, Lojistik

Etem BORA
Teknik, Lojistik