Nasıl Kayıt Olurum?

Fransız Kültür Merkezi, Türkiye’de Fransa Büyükelçiliği’nin resmi dilbilim ve kültürel merkezidir. Her yıl 10.000’den fazla kişi Fransızca öğrenmek için Fransız Kültür Merkezi’ni seçmektedir. Bu kişilerden biri neden siz olmayasınız?

Kurslarımız

Geniş kurs yelpazemiz, Fransızca öğreniminizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek tüm seviyeleri ve alanları kapsamaktadır (dilbilimsel, kültürel, profesyonel, eğitimsel).
Sizin seçtiğiniz yerde ; Taksim ve Kadıköy şubelerimizde iş yerinizde ya da evinizde, size uygun saatlerde, özel veya grup halinde çalışabilirsiniz.

Yaklaşımımız

Derslerimiz teşvik edici ve öğrenmeye elverişli bir ortamda, yazılı ve sözlü iletişimi geliştirmek amacıyla Fransızca olarak işlenmektedir.

Yardımcılarımız

Yapılan yerleştirme ve seviye sonu sınavları ile Fransızca öğreniminizde size uygun olan seviyede eğitim gördüğünüzden emin oluyoruz. Aynı şekilde öğreniminiz boyunca eğitimcilerimiz de sizlere refakat ediyorlar.

Öğretmenlerimiz

Eğitim ekibimiz, Fransız dili öğretiminde diplomalı ve tecrübeli frankofon öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenlerimiz aynı zamanda Fransız dili resmi sınavlarını değenlendirmekle de yetkilidirler.

Avantajlarımız

Fransız Kültür Merkezi, İstanbul’da kültürel olanaklar sunan, Fransız dilinin tek merkezidir. Tüm öğrencilerimiz 1 senelik medyatek ve online kütüphanemiz Culturethèque üyeliğinden yararlanmakta, aynı zamanda kültürel etkinliklerimize katılma olanağı bulmaktadırlar.

Comments are closed.