Üye kartı

1 Mar. 2017

slider-consulat

Değerli ziyaretçilerimiz ve öğrencilerimiz,

Hepimizin güvenliği için İstanbul Fransız Kültür Merkezi’ne girişlerde güvenlik önlemleri arttırıldı.

İstanbul Fransız Kültür Merkezi, Taksim binasına girişleri hızlandırmak amacıyla üyelik ve öğrenci kartları düzenleyecektir. Binaya girişlerinizi kolaylaştırmak için bu kartı göstermeniz yeterli olacaktır.

İki tip kart verilecektir :

  • Fransız Kültür Merkezi’nin düzenlediği kültürel etkinliklere katılmak isteyen herkese üyelik kartı. Bu kart, sergi, sinema, müzik, dans, tiyatro ve konferanslar gibi tüm kültürel etkinliklerimize ön kayıt yaptırmadan katılmaya olanak tanır.
  • Fransızca kurslarına kayıt yaptıranlara öğrenci kartı. Bu kart üyelik kartının sağladığı aynı avantajlarla birlikte medyateğimize ve çevirimiçi medyateğimiz Culturethèque’e ücretsiz üyelik olanağı sağlar.

Önümüzdeki günlerde bu kartlar, bazı anlaşmalı işyerlerinde indirim olanakları da sunacak.

Kartlarınızı Pazartesi’den Cuma’ya  9.30-13.00 ve 14.00-17.30 saatleri arasında Taksim Fransız Kültür Merkezi danışma bürosundan, Cumartesi ise 09.30- 18.30 saatleri arasında kurs sekreterliğinden bir an önce almanızı rica ederiz.

İlginiz ve sadakatiniz için teşekkür ederiz. Daha fazla bilgi edinmek için 0 850 755 68 00 numaralı telefondan ya da sibel.isik@ifturquie.org veya kurslar.taksim@ifturquie.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fransız Kültür Merkezi ekibi

Not : Üye kartınız için ayrıca bir resminiz çekilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.